Tarihimiz

 

SÖNMEZ TURİZM TAŞIMACILIK personel ve öğrenci taşımacılığı sektörüne 1996 yılında bireysel olarak başlamıştır. Dürüst ve güvenli hizmeti sayesinde kısa sürede sektörde kendine önemli bir yer edinmiştir. SÖNMEZ TURİZM TAŞIMACILIK adı altında kurulan bu aile şirketimiz kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile daha nice yıllar müşterilerine hizmet vermeyi amaçlamaktadır. SÖNMEZ TURİZM TAŞIMACILIK teknolojinin getirdiği tüm avantajlara sahip araçları, disiplinli, eğitimli ve güler yüzlü çalışanları “Rotamız Gelecek” sloganıyla güvenli, konforlu dakik anlayışıyla sektörde hizmetine devam etmektedir…

 ÇÜNKÜ BİZ GÜVEN VERİYORUZ…

VİZYONUMUZ

Yeni model araçlarla çağdaş teknolojiden yararlanmak ve İdari ve sürücü kadromuzun profesyonel bir ekip ruhu ile çalışmasını sağlıyor, müşterilerimizin güvenini kazanarak kaliteyi daima üst seviyede tutmayı hedefliyoruz.

Özgüvenini kazanmış; Milli, ahlaki ve kültürel değerlere bağlı, yardımlaşma ve hoşgörü duygularına sahip, sorumluluğunu bilen profesyonel takım arkadaşlarımız ile doğa ve çevreyi koruyarak, dürüst, güvenilir, kaliteli ve konforlu hizmet anlayışımızın sürekliliğini sağlayarak tercih edilen olmak ve hizmet kalitesinin yükselmesini sağlayarak, en ekonomik alternatif çözümlerle ve müşteri memnuniyetiyle yerini korumak.

MİSYONUMUZ